نود و شيشيا دانلود


به دنیای بازی Ire Blood Memory خوش آمدید. در این اثر نقش یک قهرمان ناشناس را برعهده می گیرید و باید در حوادث مختلف قرار بگیرید. شما باید کم کم به قلمرو بازی آشناییت داشته باشید و در برابر نیروهای تاریکی قد علم کنید. قدرت های بزرگ کم کم به شما اهدا می شود و می توانید با گیم پلی هیجان انگیز و روان بازی همراه شوید. کنترلرها آزادی عمل بیشتری در اختیار شما قرار می دهند و می توانید مسئولیت خود را در زمینه های مختلف انجام دهید.

بازی Ire Blood Memory دارای سلاح ها و زره های بسیاری است و حتی امکان ارتقا را به شما خواهد داد. آیتم های سفارشی سازی به گونه ای است که امکان پیشرفت در بازی را فراهم کرده است و شما هیچگاه احساس خستگی نخواهید کرد. شخصیت پردازی در بازی اهمیت بسیاری دارد و کم کم با این شخصیت ناشناس آشنا خواهید شد. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Ire Blood Memory 2.5.1 Apk + Data

کاور-Ire-Blood-Memory

info

Welcome to the brutal dark fantasy world that is Ire – Blood Memory. Take on the role of an anonymous champion on a pilgrimage to piece together a broken realm, and to subdue the forces of nightmare. Higher powers are involved in your predicament, and your role is to slowly gain awareness , and ultimately come to terms with the powers that are responsible for your fate.

WHAT’S NEW
1. New Rift Boss
– Rector’s Shadow
2. Equipment
– Shadow Shield
– Rector’s Shadow armour
3. New Recipe
– Forgotten Memory & Relic
4. Codex
– Rector’s Shadow armour
– Shadow Weapon
5. Others
– New forge items (shop)

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا () را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

درباره : دانلودی