نود و شيشيا دانلود


بازی Book of Demons یک اثر جذاب در سبک هک اند اسلش است که باید به عرشه سازی در محیط بازی بپردازید و رفته رفته آیتم های جدید را برای خود کسب کنید. سلاح ها در جاهای مخفی پنهان هستند و باید تا می توانید در شهر کاتدرال قدیمی به جستجو بپردازید. مشخصه های یک اثر جذاب در این بازی وجود دارد و می توانید ساعت ها با اچیومنت های بازی سرگرم شوید. مکانیسم سفارشی سازی بازی به گونه ای است که می توانید هیولاهای مختلف بازی را در حالت های مختلف قرار دهید و از بزرگترین بازی های کامپیوتری الهام بگیرید.

بازی خود به خود به شما یاد می دهد که برای موفقیت به چه عناصری نیاز دارید و باید چه سرعتی داشته باشید. پیش بینی حملات دشمنان در ادامه لازمه کار شما است و باید با کلیک روی دشمنان، کاراکتر خود را برای حمله به آنها آماده کنید. چندین سیستم مکانیکی جذاب برای بازی تعریف شده است و به نوعی تعریف جالبی از سبک هک اند اسلش ارائه داده است.

Book of Demons PC-PLAZA

دانلود-بازی-Book-of-Demons

در ادامه کارت هایی را در بازی Book of Demons بدست می آورید که کمک می کند در مواقع بحرانی به داد کاراکترهای خود برسید و ترکیب جدیدی را برای نبرد روانه کنید. بسیاری از ویژگی هایی که در کتاب اقتباس شده به کار رفته است، در بازی وجود دارد و می توانید ماموریت های بسیاری را تجربه کنید. چالش ها شاخ و برگ بسیاری دارند و تجربه دلنشینی را ارائه می کنند. مسیرهای درست را باید بیابید و بدون نگاه کردن به نقشه، هیچگاه حرکتی نداشته باشید. المان های گرافیکی به خوبی هیجان بازی را بیشتر می کنند و بررسی کارت ها به بهترین شکل صورت می گیرد. بازی در ادامه سخت تر می شود و حتما باید آشنایی کاملی به شخصیت های خود داشته باشید.

info

Book of Demons is a Hack & Slash Deck-building hybrid in which YOU decide the length of quests. Wield magic cards instead of weapons and slay the armies of darkness in the dungeons below the Old Cathedral. Save the terror-stricken Paperverse from the clutches of the Archdemon himself!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 8.1, 10
Processor: 1.7 GHz Dual Core or Greater
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512 MB DirectX 9.0c compatible graphics card
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

درباره : دانلودی