نود و شيشيا دانلود


بازی GRIS پیرامون دختری به همین نام است که در دنیای خودش گم شده است. این دختر امید خود را از دست نداده است و با وجود تجربه های دردناکی که در زندگی اش داشته است، همواره برای رسیدن به زندگی بهتر، سفرهای زیادی را تجربه می کند. شما توانایی های جدیدی را برای وی پیدا می کنید و می توانید با شیوه های خاص گیم پلی بازی آشنا شوید. GRIS یک تجربه آرام و لطیف است و قرار است که سیستم هنری بازی شما را محو تماشای خودش کند. بازیکنان با دقت باید در دنیای بازی قدم بزنند و ظرافت دقیق گرافیک بازی را درک کنند. مهارت های GRIS در اختیار شما قرار دارد و تا می توانید باید اختیارات خود را بشناسید و از انها استفاده کنید. شاید در ابتدا GRIS نتواند سیستم خاص گیم پلی خودش را به دل مخاطبین خود بنشاند، اما با تجربه بیشتر بازی، از سیستم زبانی و گفتاری GRIS لذت خواهید برد و می توانید محو بازی شوید.

GRIS PC-CODEX

دانلود-بازی-GRIS

با دانلود بازی GRIS شما پازل های زیادی را تجربه خواهید کرد و می توانید واقعیات تیره این دختر را مرور کنید و به زندگی اش امید تازه ای ببخشید. نیازهای شخصیت GRIS سازنده ماموریت های شما است و باید کم کم بتوانید او را به اوج خودش برسانید و با مشکلات دست و پنجه نرم کنید. چالش ها همگی مبتنی بر مهارت های شما هستند و قرار نیست که چیز غیرعرفی را تجربه کنید. به ویژگی های هنری بازی توجه ویژه ای داشته باشید و روح ظریفی که در جای جای بازی پیاده سازی شده است را ببینید. یقینا همین ها است که نمره بازی را عالی کرده است و اگر کمی زرنگ باشید، می توانید لذت بیشتری از گیم پلی بازی ببرید. رنگ بندی محیط عالی است و شما را در حالت های استرسی متنوعی قرار خواهد داد.

info

Gris is a hopeful young girl lost in her own world, dealing with a painful experience in her life. Her journey through sorrow is manifested in her dress, which grants new abilities to better navigate her faded reality. As the story unfolds, Gris will grow emotionally and see her world in a different way, revealing new paths to explore using her new abilities.

GRIS is a serene and evocative experience, free of danger, frustration or death. Players will explore a meticulously designed world brought to life with delicate art, detailed animation, and an elegant original score. Through the game light puzzles, platforming sequences, and optional skill-based challenges will reveal themselves as more of Gris’s world becomes accessible.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later
Processor: Intel Core2 Duo E6750 (2 * 2660) or equivalent / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+ (2 * 2600) or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Geforce GT 430 (1024 MB) / Radeon HD 5570 (1024 MB)
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) محتوای موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

درباره : دانلودی