نود و شيشيا دانلود


۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید

===================

توضیحات نصب نسخه FitGirl بازی:

۱) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که تیک گزینه های اضافی را بردارید. گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های ۳۲بیتی و ۶۴بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از ۲۰۰۵ الی ۲۰۱۵ را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. برای این موضوع، می توانید مجموعه کامل این پیش نیازها را از اینجا دانلود کنید.

۲) پس از اتمام نصب، بازی به طور خودکار کرک می شود و نیازی نیست بازی را کرک کنید. تنها کافیست بازی را اجرا کنید.

———————

آموزش انتقال از ۳DM به CPY:

برای مشاهده ی آموزش نصب تصویری چگونگی انتقال دیتای خود از نسخه Full Unlocked 3DM Gold Edition که پس از انتشار بازی در دانلودها قرار گرفت، به نسخه ی کرک شده و نهایی CPY لطفا از لینک زیر استفاده کنید. لطفا دقت کنید که فقط نسخه ای که در دانلودها قرار گرفته است مورد پشتیبانی وبسایت دانلودها می باشد. ما به وعده ی خود به مثال همیشه عمل کرده ایم و فایل انتقال را برای عزیزانی که نسخه فول آنلاک را از دانلودها دریافت کرده اند قرار داده ایم. با تشکر.

آموزش تصویری انتقال نسخه ۳DM به CPY به صورت کامل

———————

مشکلات و سئوالات رایج بازی Assassin’s Creed: Origins و راه حل های آن:

سئوال اول: آنلاکر PLAZA چه چیزهایی را فعال می کند؟

جواب: helix point gear, weapons, outfits و تمامی uPlay Rewardهای مرتبط با بازی.

++++++++++++

سئوال دوم: نسخه های CorePack, CPY و FitGirl چه DLCهایی را دارند؟

جواب: هرچه آپدیت و بسته الحاقی تا ۲۹ژانویه ۲۰۱۸ منتشر شده است. یعنی Calamity Blade، Desert Viper Pack، Naval Quest، Roman Centurion Pack و The Hidden Ones در این نسخه ها قرار دارد.

++++++++++++

مشکل اول: من نسخه فول آنلاک داشتم، چطوری از کرک CPY استفاده کنیم؟

جواب: آموزش کامل انتقال از نسخه ۳DM Steam Edition به CPY به همراه فایل های مربوطه در همین پست هست. اگر نسخه فول آنلاک یوپلی یا سایر نسخه ها را دریافت کرده اید که در دانلودها قرار نداشته اند، لطفا دقت کنید که این آپدیت بر روی آن ها نصب نخواهد شد. چرا که وبسایت دانلودها تنها نسخه هایی را پشتیبانی می کند که قرار داده است.

++++++++++++

مشکل دوم: چگونه سیوهایی که از قبلا داشته ام را به نسخه CPY منتقل کنم؟

جواب: آدرس ذخیره سازی سیوها بدین صورت هست که میتونین جا به جا کنین:

فولدری که در این آدرس قرار دارد، دقیقا uPlayID شما هست:

C:UbisoftUbisoft Game Launchersavegames

در این فولدر، سیوهای بازی اوریجینال شما قرار دارند:

<Uplay-folder>savegames<user-id>3539

محل ذخیره سازی سیوهای نسخه CPY در ویندوز ۷:

C:UsersUSERNAMEDocumentsCPY_SAVES

محل ذخیره سازی سیوهای نسخه CPY در ویندوز ۱۰:

C:Users%username%DocumentsCPY_SAVESYourNameINGAMEUPLAY3539

++++++++++++

مشکل سوم: روی بازی کلیک میکنم و اجرا نمی شود؟ یا چندثانیه بالا می آید و سریعا بسته می شود؟

جواب: این مشکل دلایل بسیار متعددی دارد که رعایت تمامی آن ها برای رفع مشکل الزامی هست. به ترتیب:

۱) عزیزانی که کارت گرافیک nVIDIA دارند توجه کنند که توی NVidia control panel قسمت manage 3d settings آپشن FXAA روی off گذاشته و سپس بازی را اجرا کنند. هم چنین این روش را می توانید بصورت کلی (global) انجام داده یا این که این تغییرات را بر روی فایل اجرایی بازی به صورت انحصاری اضافه کنید.

۲) فعال سازی گزینه ی Vsync به On را انجام دهید.

۳) حتما از آخرین نسخه کارت گرافیک خود استفاده کنید. آخرین نسخه کارت گرافیک nVIDIA را از اینجا و آخرین نسخه کارت گرافیک AMD را از اینجا دریافت کنید.

۴) بازی را بر روی حالت Compatibility Mode to Windows 7 و حالت نمایش تصویر را در برنامه ی GeForce Experience بر روی Windowed Borderless قرار دهید.

۵) استفاده از ابزار MSI Afterburner می تواند کمک زیادی به شما کند. آخرین نسخه آن را می توانید از اینجا دانلود کنید. در محیط تنظیمات نرم افزار، لطفا Rendering Mode را به vector 2D in RTSS تغییر دهید.

۶) حتما مطمئن شوید که سیستم شما، از حداقل سیستم مورد نیاز بیشتر است. اگر سیستم شما کمی هم پایین تر باشد، امکان اجرای بازی را نخواهید داشت.

۷) حتما از ویندوز ۱۰، آخرین آپدیت که در دانلودها می باشد استفاده کنید. سایر ویندوزها به هیچ وجه مورد تایید وبسایت دانلودها نیستند.

۸) بازی بر روی سیستم های AMD مخصوصا رایزن مشکل داشته و اختلال اجرایی دارد.

۹) مطمئن شوید که دیتای شما کاملا سالم و مطابق با نسخه CPY می باشد. می توانید از فایل SFV نسخه ی سالم که در اینجا قرار دارد استفاده کنید و فایل های خود را بررسی کنید. برای استفاده از فایل SFV نیاز به نرم افزارهایی مثل QuickSFV دارید.

۱۰) بسیاری از کاربران با نصب بازی تنها در درایو “C” توانسته اند بازی را اجرا کنند. یعنی ۹مورد بالا برای آن ها جواب نداده و تنها با نصب بازی در درایوی که ویندوز آن ها می باشد (اکثرا C) مشکل برطرف شده است.

درباره : دانلودی