نود و شيشيا دانلود


دانلود انیمیشن My Little Pony Equestria Girls: Forgotten Friendship 2018

کاور-My-Little-Pony-Equestria-Girls-Forgotten-Friendship-2018

نام انیمیشن: My Little Pony Equestria Girls: Forgotten Friendship 2018 – پونی کوچکولو – دختران سوارکار: رفاقت فراموش شده

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، کمدی، درام

مدت زمان: ۴۴ دقیقه

کیفیت: WEBRip 720p / WEBRip x265 720p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن پونی کوچولوی من: رفاقت فراموش شده (به انگلیسی: My Little Pony Equestria Girls: Forgotten Friendship 2018) داستان را از جایی روایت می کند که سانست شیمر متوجه حقیقتی در مورد دوستش شده است و انگار دوستش چیزی از وی به یاد نمی آورد و حافظه اش از بین رفته است. او از این اتفاق شوکه شده است و می داند که همه این اتفاقات بعد از صبحدم انسانی روی می دهد. بعد از این هوا که گرگ و میش نامیده می شود، همه خاطراتی که او از سانست به یاد داشته است پاک می شود و انگار اصلا اتفاقی روی نداده است. اما در غروب تمامی این خاطرات بازمی گردد و او دوباره می تواند دوستانش را به یاد بیاورد. خود این چیز، به ماجراهایی بدل می شود که دوستان را در گرد هم جمع می کند.

بعد از همه این اتفاقات، بالاخره تصمیم بر این می شود که او همه تلاشش رو برای بیاد آوردن دوستانش بکند و در این راه تلاش کند. ماجراها طور دیگری رقم می خورد و نیروهای شیطانی سعی دارند که از این اتفاقات جلوگیری کنند. او باید ابتدا به مکان های اولیه برگردد و بتواند کسی را که این نفرین را برایش نوشته است پیدا کند. دوستانش در این راه به وی کمک می کنند و اسب های شاخدار هم، تلاش زیادی برای کمک به دوستان خود می کنند. صحنه های اکشن در این انیمیشن وجود دارد و قطعا علاقه مندان به سری انیمیشن های پونی را راضی می کند. زمان این انیمیشن کوتاه است و داستان سرعت بیشتری در روایت خواهد داشت که در دیگر انیمیشن های این سری نیز دیده بودیم.

info

When Sunset Shimmer finds out that her friends have no memory of her, she’s shocked to hear that after Human Twilight was reformed, all trace of Sunset had simply vanished. Desperate, Sunset is determined to bring her friends’ memories of her back to them. But to do so, she must first find the perpetrator who did such a thing in the first place.

گلوری تون | فروشگاه رسمی دوبلاژ گلوری

برای خرید قانونی و دانلود آرشیو کامل آثار دوبله فارسی گلوری به آدرس ذیل مراجعه کنید:

www.GloryToon.com

درباره : دانلودی