نود و شيشيا دانلود


Trinity یک بازی اتمسفریک جذاب و FPS است که قرار است معماهای زیادی را برای شما داشته باشید. این معماها بسیار پر رمز و راز هستند و جهانی با تم سورئالیستی را ارائه می کنند. در این بازی شما توانایی این را دارید که ویژگی های مختلف را برای کمک به دیگر بازیکنان، پلتفرم کنید و در محیط پیچیده بازی این ماموریت ها را انجام دهید. شما هسته مکانیکی بازی را در اختیار دارید و باید متوجه بسیاری از ایرادات شوید.

ده ها سطح، به همین شکل در دانلود بازی Trinity وجود دراد و در مورد زندگی و مرگ هر کدام از بازیکنان جریان داردو شما قرار است پازل های زیادی را حل کنید و یک تجربه واقعا جذاب را تجربه کنید. این تجربه بسیار عالی است و همه نکات یک پلتفرمر جذاب را در خودش داردو معماهای بازی نوآورانه هستند و از جهت هنری، بسیار جذاب تلقی می شوند. باید توجه داشته باشید که مهارت شما قرار است به چالش کشیده شود و استفاده از تفکر عالی، نکته قوت شما برای موفقیت در بازی است.

Trinity PC-PLAZA

با دانلود Trinity جهان رنگارنگ در اختیار شما قرار دارد و این دنیا انقدر وسیع است که از دیدن آن شگفت زده می شوید. طراحی ساده بازی، نباید قولتان بزند و اگر عاشق چالش های معمایی هستید، Trinity می تواند یک انتخاب جدید و بسیار نوآورانه باشد. یقینا چنین جهانی، تفکر زیادی می طلبد و با گذراندن مراحل ابتدایی، همه چیز به دستتان می آید.

بازیکنان دیگر در انتظار کمک گیری هستند و شما باید با ابزارها و ویژگی هایی که هر کدام از المان های بازی دارد، یکدیگر را پلتفرم کنید و در نهایت به مراحل بعدی راه پیدا کنید. خلاقیت در تمامی مراحل دیده می شود و وجود چنین گیم پلی پویا و جذاب، نقطه عطف بسیار جذابی محسوب می شود. عناصر در بهترین حالت خودشان قرار دارند و صرفا با اشکال هندسی و ثابت روبرو نیستیم.

info

Trinity is an atmospheric FPS/puzzle game set in a mysterious and surrealistic universe. In this game, you have the ability to give differents properties to platform to help the player navigate throught complex environment. This core mechanic will guide you in your journey and you will travel through a dozen of different levels about life and death and you will solve many puzzles that will challenge your logic while offering an engaging and immersive experience.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Window 7, Window 8, windot 8.1, Window 10
Processor: Intel® Core™ i5-7200U
Memory: 4 GB RAM
Graphics: geForce 1040 gt or higher
DirectX: Version 12
Storage: 10 GB available space
Sound Card: Integrated

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

گلوری تون | فروشگاه رسمی دوبلاژ گلوری

برای خرید قانونی و دانلود آرشیو کامل آثار دوبله فارسی گلوری به آدرس ذیل مراجعه کنید:

www.GloryToon.com

درباره : دانلودی