نود و شيشيا دانلود


سازندگان برای ساخت اولین سری از بازی های Long Road تصمیم گرفته اند که به سراغ یک داستان پیشرو بروند و به یک ویروس زامبی که در دنیای آخرالزمانی نشت پیدا کرده است، بپردازند. طرح کلی این داستان روی همگروهی یک سرباز و دوستانش شکل گرفته است و و به این می پردازد که چگونه می توانند از این اتفاقات ماورایی آخرالزمانی جان سالم به در ببرند. آنها بالاخره باید زنده بمانند و بتوانند از مکان هایی عبور کنند و تصمیمات مهمی را نیز اتخاذ کنند.

تصمیمات آنها برای مقابله با طبیعت بسیار هیجان انگیز خواهد بود و روند داستان نیز مرتبا دچار چنین تغییراتی می شود. شخصیت پردازی دانلود بازی Long Road چندان مورد توجه قرار نگرفته است و به نظر می رسد که ماهیت داستان یز ممکن است تا حدودی روی بررسی اتفاقات جریان داشته باشد. هر چند که این بازی روی یک داستان واقع گرایانه تمرکز کرده است، اما به هیچ عنوان به نقطه اوج داستان خودش نمی رسد.

Long Road PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Long-Road

با دانلود Long Road می توانید وضعیت های هیجان انگیز بازی را تجربه کنید و مرتبا انتخاب خود را بررسی کنید. این بازی توسط یک فرد ساخته شده است و بنابراین ایده های ناب یک تفکر را در خودش دارد. هر فصل از بازی که در ادامه دانلود Long Road می توانید به آنها دسترسی داشته باشید، روی کشورهای مختلف جریان دارد و اهداف شما در مسیرهای مختلف مستقر شده اند.

این شما هستید که انتخاب می کنید و می توانید جلوه های صوتی دنیای خود را احساس کنید. این جلوه از دنیای واقعی گرفته شده است. سرنوشت شما در بازی به حل معماها بستگی دارد و سازنده بازی، دو پایان متفاوت برای بازی در نظر گرفته است که پایان دوم ترجیح همه بازیکنان است. گیم پلی دانلود بازی Long Road سه الی چهار ساعت طول می کشد و این بستگی به خود بازیکن دارد که چگونه راه خودش را پیش گیرد. سلاح های متنوع خبر از وجود ۸ نوع مختلف می دهند که در نوع خودش بسیار جذاب است.

info

This is the first game of the Long Road series. The game has a progressing story about the leaking of the zombie virus after the apocalypse. The story’s plot is formed by the solidarity of one soldier and his friends, how some of them survived and how they will survive.In the game there will be some places where important decisions will be needed and situations that you will have to keep yourself from dying. You can fight till the end or you can rest and listen to nature with real pictures taken out of our World.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: windows 7
Processor: intel core i5 2.8 Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia geforce gtx 400
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: intel core i5 3.4 Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia geforce gtx 680
Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

گلوری تون | فروشگاه رسمی دوبلاژ گلوری

برای خرید قانونی و دانلود آرشیو کامل آثار دوبله فارسی گلوری به آدرس ذیل مراجعه کنید:

www.GloryToon.com

درباره : دانلودی