نود و شيشيا دانلود


بازی Enter The Moon فرصتی رت برتی گشت و گذار باورنکردنی در ماه فراهم می کند و می توانید به صورت سه بعدی وارد دنیای هیجان انگیز ماه شوید. بازی جزئیات باونکردنی را از ماه به صورت شبیه ساز ارائه می کند و می توانید در عمق کامل این جرم آسمانی حضور داشته باشید و نبردهای اکشن آن را تجربه کنید. شما با دانلود Enter The Moon تنها با یک شبیه ساز ساده روبرو نیستید و باید علیه سفینه های دشمن مبارزه ای را داشته باشید.

یک پایگاه هوایی در ماه مستقر شده است و شما باید اهداف تیراندازی خود را شناسایی کنید و تا می توانید در حالت های مبارزه ای قرار بگیرید. جنبه های زمین شناسی در دانلود بازی Enter The Moon قرار داده شده است و به حق یکی از بهترین شبیه ساز های ماه را در یک بازی ویدئویی شاهد هستیم. در بازی شما می توانید ارتفاع های داده ای را دریافت کنید و ماه را مورد اندازه گیری قرار دهید.

Enter The Moon PC-PLAZA

دانلود-بازی-Enter-The-Moon

با دانلود Enter The Moon می توانید از حالت های مختلف نمایش ماه استفاده کنید و به دهانه های آتشفشانی ماه بروید. از اسنکر استفاده می کنید و می توانید وارد موج های مختلف فضایی شوید که از تنظیمات قابل دستیابی هستند. نبردها بر پایه حرکت فضاپیماها بنا نهاده شده اند و شما تنها در صورت می توانید محیط را کشف کنید که توان رقابت و شلیک به قلب دشمن را داشته باشید.

صور فلکی جذاب در دانلود بازی Enter The Moon وجود دارد و از همان ابتدا متوجه خواهید شد که تا چه اندازه طراحی ماه جذاب است و انگار به شکل واقعی در ان حضور پیدا کرده اید. رنگ بندی ها بسیار جذاب هستند و می توانید به زیباترین شکل ممکن، طرح های گسترده ای از سفینه های فضایی را برای خود داشته باشید.

info

The simulation game “Enter The Moon” offers the player the opportunity to explore the entire moon in unbelievable 3D detail depth while studying its geological aspects. For space shooter fans, the player can fight in combat mode against enemy spaceships or a lunar base.

Texture stream loading and distance 3D generation provides a smooth gaming performance. You can discover the entire moon in 3D. View real moon colors. Activate mineral data, height data, FeO data. Measure the moon.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i3-4300
Memory: 8192 MB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 840M
DirectX: Version 11
Storage: 18300 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-6700T
Memory: 8192 MB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780M
DirectX: Version 11
Storage: 18300 MB available space

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

گلوری تون | فروشگاه رسمی دوبلاژ گلوری

برای خرید قانونی و دانلود آرشیو کامل آثار دوبله فارسی گلوری به آدرس ذیل مراجعه کنید:

www.GloryToon.com

درباره : دانلودی