نود و شيشيا دانلود


بازی The Universim قرار است که قدرت به کنترل گرفتن کامل یک سیاره را در اختیار شما قرار دهد. آیا دوست دارید که یک تمدن کامل در اختیار داشته باشید و به پرورش و کامل کردن سیاره های خود بپردازید؟ خب این بازی دقیقا همین مورد برای شما شبیه سازی کرده است و قرار است یک امپراتوری واقعی را تشکیل دهید. شما نژاد جدیدی از یک خدا در بازی برقرار می کنید که قرار است کنترل کامل چندین سیاره را برعهده داشته باشد.

زمان حال در حال گذر است و شما یک تمدن نوپا در اختیار دارید که باید آن را از خطرات مختلف حفظ کنید و کشورهای نوپای خود را بسازید. در طول سال ها این تمدن ها شکل گرفته اند و حال این شما هستید که باید در مقابل موجودات بیگانه از آنها مراقبت کنید و دنیای خودتان را داشته باشید.

The Universim v0.0.26.19542 (23297) PC-GOG

دانلود-بازی-The-Universim

با دانلود بازی The Universim می توانید همه ویژگی های کلاسیک قدرت خدایان را در بازی داشته باشید و کنترل سیاره های خاص خود را برعهده بگیرید. بازی از یک موتور فیزیکی مدرن بهره می برد و باید بتوانید توسط قهرمانان خود، صنعت خاص خود را برقرار کنید. هیچ چیز در بازی جلودار سرگرم کردن شما نیست و یقینا می توانید برای رسیدن به تکامل و تکنولوژی، سیاره خود را از بسیاری از مسائل حفظ کنید.

سیستم گرافیکی بازی بسیار خاص است و بیشتر روی المان های پیکسلی سوار شده است. طیف گسترده ای از کارها در اختیار شما است. شما می توانید بلاهای طبیعی را نازل کنید، موجودات بیگانه را به مدار هدایت کنید،با اشیا ارتباط برقرار کنید یا اینکه به نابودی برخی از سیاره های خود بپردازید. هدف شما بسیار مهم است و برای این منظور باید تمام تلاش خود را بکنید. این دنیا، دنیای شماست و هیچ کس جز شما نمی تواند تصمیمی روی ان داشته باشد.

info

Jump straight into managing your own planets as you guide a civilization through the ages. Become the ultimate empire in The Universim, a new breed of God Game in development by Crytivo.

Your time is coming. Guide a fledgling civilization through the obstacles of life. From humble beginnings, watch as they evolve and advance throughout the ages under your wing. Influence their decisions and punish the unfaithful with a wide range of godly abilities. Interact with objects, create disasters, and launch clueless creatures into orbit. This is your world, and nothing can stop you from having fun.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64 bit or Higher
Processor: 2.6 Ghz – ۴ Cores Mid Range CPU or Higher
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GTX 780 | RX 290 or Higher
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Duh!

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 64 bit or Higher
Processor: 3.0 Ghz – ۸ Cores or Higher
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GTX 1050 Ti | RX390 or Higher
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Duh!

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

۳) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد. پس از اتمام نصب می توانید بازی را اجرا کنید.

گلوری تون | فروشگاه رسمی دوبلاژ گلوری

برای خرید قانونی و دانلود آرشیو کامل آثار دوبله فارسی گلوری به آدرس ذیل مراجعه کنید:

www.GloryToon.com

درباره : دانلودی