نود و شيشيا دانلود


بازی موبایل WW2: Wings Of Duty تجربه جنگ های هوایی معروف جنگ جهانی دوم را برای شما خواهد داشت و می توانید با قرار گرفتن در چنین فضایی، جنگ را از زاوی هوایی دنبال کنید. بازی دارای سیستم جدیدی از شبیه سازی است و می توانید یک اثر تمام عیار را با اکشن های عالی داشته باشید. بازی می تواند حالت های بازی تاریخی و واقع گرایانه را برای شما ارائه دهد و جنگ حسابی را برایتان به ارمغان بیاورد. این بازی دارای جزئیات دقیقی در زمینه گرافیکی است و سازندگان تلاش زیادی در این زمینه کرده اند.

با دانلود WW2: Wings Of Duty می توانید عملیات های زیادی را انجام دهید و در نبردهای چندنفره حضور داشته باشید. بازی از جمله آثاری است که باید تجربه کننده آن باشید و بتوانید پرواز واقعی را بر فراز نبرد جنگ جهانی دوم تجربه کنید. این بازی را می توانید برای سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر از سایت دانلودها دریافت کنید.

WW2: Wings Of Duty 3.8.5 Apk + Mod

کاور-WW2-Wings-Of-Duty

info

Experience famous air battles of the World War 2.

Wings of Duty brings realistic combat flight simulation experience to mobile platforms with 360 degrees detail-realistic cockpits, carrier operation, multi-player battle, arcade/historic/realistic modes and more…

WHAT’S NEW
Add the ability to create online account for permanently save game data for cross-platform.

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا (com.phanotek.wingsofduty) را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

گلوری تون | فروشگاه رسمی دوبلاژ گلوری

برای خرید قانونی و دانلود آرشیو کامل آثار دوبله فارسی گلوری به آدرس ذیل مراجعه کنید:

www.GloryToon.com

درباره : دانلودی