نود و شيشيا دانلود


دانلود بازی Flipping Death پس از مدت ها انتظار، به صورت نهایی در آگوست ۲۰۱۸ منتشر شد. این بازی اثری از استودیو Zoink Games می باشد که در سبک ایندی و ماجراجویانه توسعه یافته است. در این بازی شما باید برای زنده ها تلاش کنید تا زنده بمانند و به مرده ها کمک کنید. هم چنین، می توانید بین دنیاهای متعدد بازی Flipping Death حرکت کنید. دانلود بازی Flipping Death از معماهای متعدد و حال و هوای پلتفرمر برخوردار است. این بازی به شما حسی را القا می کند که گویا مرده اید و زندگی در آن سو را تجربه می نمایید.

داستان بازی Flipping Death از جایی شروع می شود که Penny به طرز مشکوکی می میرد. حال این دخترک بیدار می شود و خود را در حالی می بیند که دارد به مرگ خودش کمک می کند! به شما قدرت جدیدی داده شده است. قدرتی که بین دنیای مردگان و دنیای زنده ها می توانید به راحتی جا به جا شوید. در بین پلتفرم ها حرکت کنید، معماهای متعدد را حل نموده و به مرده ها کمک کنید تا در آرامش باشند. شما می توانید ذهن اشخاصی که زنده هستند را از آن خود کنید، آن ها را کنترل کرده و معماهای خود را حل نمایید.

Flipping Death PC-PLAZA

دانلود-بازی-Flipping-Death

info

When Penny dies under mysterious circumstances, she wakes up and finds herself filling in for DEATH HIMSELF! This temp job comes with a new power – the ability to flip between the worlds of the living and the dead! In this puzzling platformer, she’ll need that – and her wits – if she ever hopes to unravel the mystery of her demise.

Leap between platforms, solve puzzles and help the dead rest in peace by possessing the living and making them dance around at your merest whim in this comedy adventure game by Zoink Games, with writing by the Eisner-award winning Ryan North.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Dual-Core 2.1 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GT 550 or better
DirectX: Version 9.0
Storage: 3 GB available space
Sound Card: Yes

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.

درباره : دانلودی